Kontakta oss

Ditt namn*

Din epost*

Ditt telefonnummer

Ditt meddelande

*Obligatoriska fält.


Please leave this field empty.

Hitta din kontaktperson

Skriv in förnamn, efternamn, titel eller ort för din kontaktperson!

Alingsås

Hari Turcinhodzic
Regionchef Väst
0732-60 59 79 / 010-330 00 01
hari.turcinhodzic@radixab.se

Avesta

Emad Othman Agha
Plats- och verksamhetsansvarig KIEM AB / Språkstöd
0707-78 64 22
emad.othman-agha@radixab.se

Anna Ebers
Områdesansvarig underleverantörer Radix Kompetens
0763-47 23 83
anna.ebers@radixab.se

Eskilstuna

Annika Lund
Områdesansvarig
0732-60 59 55
annika.lund@radixab.se

Eslöv

Ellinor Aspman
Regionchef syd
0732-60 59 78
ellinor.aspman@radixab.se

Fagersta

Martin Sandström
Områdesansvarig
0701-64 46 41
martin.sandstrom@radixab.se

Flen

Mohamed Ahmed
Plats- och verksamhetsansvarig Sangala AB / Språkstöd
0700-24 59 96
mohamed.ahmed@radixab.se

Anna Ebers
Områdesansvarig
0763-47 23 83
anna.ebers@radixab.se

Gislaved

Hamsa Said
Plats- och verksamhetsansvarig GAVS Kompetens / Språkstöd
0737-08 85 08
hamsa.said@radixab.se

Anna Ebers
Områdesansvarig
0763-47 23 83
anna.ebers@radixab.se

Gävle

Omar Ahmed
Plats- och verksamhetsansvarig Ahlan Omsorg & Bemanning / Språkstöd
0727-38 43 00
omar.ahmed@radixab.se

Anna Ebers
Områdesansvarig
0763-47 23 83
anna.ebers@radixab.se

Göteborg / Angered

Hari Turcinhodzic
Regionchef Väst
0732-60 59 79 / 010-330 00 01
hari.turcinhodzic@radixab.se

Göteborg / Askim

Hari Turcinhodzic
Regionchef Väst
0732-60 59 79 / 010-330 00 01
hari.turcinhodzic@radixab.se

Göteborg / City

Hari Turcinhodzic
Regionchef väst
010-330 00 01
hari.turcinhodzic@radixab.se

Hallstahammar

Martin Sandström
Områdesansvarig
0701-64 46 41
martin.sandstrom@radixab.se

Halmstad

Ellinor Aspman
Regionchef syd
0732-60 59 78
ellinor.aspman@radixab.se

Helsingborg

Ellinor Aspman
Regionchef syd
0732-60 59 78
ellinor.aspman@radixab.se

Karlstad / Hamngatan 14 A

Anders Ellström
Områdesansvarig
0708-19 55 09
anders.ellstrom@radixab.se

Karlstad / Våxnäsgatan 2

Anders Ellström
Områdesansvarig
0708-19 55 09
anders.ellstrom@radixab.se

Katrineholm

Mohamed Ahmed
Plats- och verksamhetsansvarig Sangala AB / Språkstöd
0700-24 59 96
mohamed.ahmed@radixab.se

Anna Ebers
Områdesansvarig
0763-47 23 83
anna.ebers@radixab.se

Kista

Anna Ebers
Områdesansvarig Underleverantörer Radix Kompetens AB
0763-47 23 83
anna.ebers@radixab.se

Kristianstad

Ellinor Aspman
Regionchef syd
0732-60 59 78
ellinor.aspman@radixab.se

Kristinehamn

Anders Ellström
Områdesansvarig
0708-19 55 09
anders.ellstrom@radixab.se

Kungsbacka

Hari Turcinhodzic
Regionchef Väst
0732-60 59 79 / 010-330 00 01
Hari.turcinhodzic@radixab.se

Kungälv

Kurt Östman
Områdesansvarig
0709-94 89 25
kurt.ostman@radixab.se

Lessebo

Ellinor Aspman
Regionchef syd
0732-60 59 78
ellinor.aspman@radixab.se

Lidköping

Kurt Östman
Områdesansvarig
0709-94 89 25
kurt.ostman@radixab.se

Lund

Josef Alsuhairi
Områdesansvarig
0763-37 65 78
josef.alsuhairi@radixab.se

Malmö / Branteviksgatan 5

Owe Håkansson
Plats- och verksamhetsansvarig Tre Hjärtan ek.för.
040-674 13 09 / 0764-66 63 00
owe.hakansson@radixab.se

Anna Ebers
Områdesansvarig underleverantörer Radix Kompetens
0763-47 23 83
anna.ebers@radixab.se

Malmö / Derbyvägen 6E

Birgitta Ståhl
Plats- och Verksamhetsansvarig Aspero Kompetens AB / Handledare
0704-94 69 48
birgitta.stahl@asperokompetens.se

Anna Ebers
Områdesansvarig
0763-47 23 83
anna.ebers@radixab.se

Malmö / Huvudkontoret

Martin Sjöström
VD
0733-99 86 60
martin.sjostrom@radixab.se

Susanna Marcus
Vice VD
0739-44 55 10
susanna.marcus@radixab.se

Maurits Sjöström
Ekonomichef
0763-37 14 81
maurits.sjostrom@radixab.se

Mikael Peterson

0705-15 19 29
mikael.peterson@radixab.se

Hélène Nilsson Leal
Administration
0735-06 90 34
helene.nilsson-leal@radixab.se

Marie-Louise Olsen
Administration
0732-60 59 25
marie-louise.olsen@radixab.se

Mei Ling Nylander
Administration
010-330 00 01
meiling.nylander@radixab.se

Lars Bengtsson
Controller
0732-60 59 24
lars.bengtsson@radixab.se

Ola Dryselius
HR-chef
0763-37 15 10
ola.dryselius@radixab.se

Lotta Jonsmeden
HR-koordinator
0707-90 22 80
lotta.jonsmeden@radixab.se

Linnea Palmkvist
HR-administratör
0708-35 87 03
linnea.palmkvist@radixab.se

Annika Persson
HR koordinator
0701-40 49 77
annika.persson@radixab.se

Marlena Sjöström
Marknadschef (föräldraledig fram till april 2018)
0707-23 41 57
marlena.sjostrom@radixab.se

Maria Dahl
Tf. anbudschef
0707-66 02 28
maria.dahl@radixab.se

Mark Sjöström
Lokalansvarig
0708-99 37 00
mark.sjostrom@radixab.se

Ola Vannerberg
IT/systemförvaltare
0732-60 59 45
ola.vannerberg@radixab.se

Göran Lindgren
IT-support
010-205 12 01
helpdesk@radixab.se

Åsa Krug
Affärsutvecklare
0760-46 59 66
asa.krug@radixab.se

Markus Hjalmarsson
Etableringsansvarig
0707-23 41 82
markus.hjalmarsson@radixab.se

För allmänna frågor kan du maila till:
info@radixab.se

För frågor om ekonomi och fakturering kan du maila till:
ekonomi@radixab.se

Malmö / Industrigatan 13

Josef Alsuhairi
Områdesansvarig
0763-37 65 78
josef.alsuhairi@radixab.se

Malmö / Industrigatan 21

Josef Alsuhairi
Områdesansvarig
0763-37 65 78
josef.alsuhairi@radixab.se

Malmö / Jägersrovägen 207

Ingrid Olsen
Plats- och verksamhetsansvarig Brijon AB
0723-95 31 35
ingrid.olsen@radixab.se

Anna Ebers
Områdesansvarig
0763-47 23 83
anna.ebers@radixab.se

Malmö / Limhamnsvägen 109

Josef Alsuhairi
Områdesansvarig
0763-37 65 78
josef.alsuhairi@radixab.se

Malmö / Lönngatan 75

Josef Alsuhairi
Områdesansvarig
0763-37 65 78
josef.alsuhairi@radixab.se

Malmö / Ramels väg 79

Ghada El-Kaswani
Plats- och verksamhetsansvarig Tre Hjärtan ek.för.
040-674 13 01 / 0764-66 63 01
ghada.el-kaswani@radixab.se

Anna Ebers
Områdesansvarig underleverantörer Radix Kompetens
0763-47 23 83
anna.ebers@radixab.se

Malmö / Vendelsvägen 4

Josef Alsuhairi
Områdesansvarig
0763-37 65 78
josef.alsuhairi@radixab.se

Motala / Eriksbergsgatan 3

Mikael Leijon
Plats- och verksamhetsansvarig Leico Utbildningar AB
0706-92 31 05
mikael.leijon@radixab.se

Anna Ebers
Områdesansvarig underleverantörer Radix Kompetens
0763-47 23 83
anna.ebers@radixab.se

Motala / Luxorgatan 1

Mikael Leijon
Plats- och verksamhetsansvarig Leico Utbildningar AB
0706-92 31 05
mikael.leijon@radixab.se

Anna Ebers
Områdesansvarig underleverantörer Radix Kompetens
0763-47 23 83
anna.ebers@radixab.se

Märsta

Martin Sandström
Områdesansvarig
0701-64 46 41
martin.sandstrom@radixab.se

Norrköping

Annika Lund
Områdesansvarig
0732-60 59 55
annika.lund@radixab.se

Inga-Lill Payne
Regionchef
0708-19 55 15
Inga-Lill.Payne@radixab.se

Norrtälje

Martin Sandström
Områdesansvarig
0701-64 46 41
martin.sandstrom@radixab.se

Inga-Lill Payne
Regionchef öst
0708-19 55 15
inga-lill.payne@radixab.se

Nyköping

Mohamed Ahmed
Plats- och verksamhetsansvarig Sangala AB / Språkstöd
0700-24 59 96
mohamed.ahmed@radixab.se

Anna Ebers
Områdesansvarig
0763-47 23 83
anna.ebers@radixab.se

Oxelösund

Mohamed Ahmed
Plats- och verksamhetsansvarig Sangala AB / Språkstöd
0700-24 59 96
mohamed.ahmed@radixab.se

Anna Ebers
Områdesansvarig
0763-47 23 83
anna.ebers@radixab.se

Solna

Annika Lund
Områdesansvarig
0732-60 59 55
annika.lund@radixab.se

Inga-Lill Payne
Regionchef öst
0708-19 55 15
inga-lill.payne@radixab.se

Spånga

Shukri Ali
Plats- och verksamhetsansvarig Multikulturella Utvecklingsföreningen / Administratör
0760-97 97 84
shukri.ali@radixab.se

Anna Ebers
Områdesansvarig Underleverantörer Radix Kompetens AB
0763-47 23 83
anna.ebers@radixab.se

Stenungsund

Kurt Östman
Områdesansvarig
0709-94 89 25
kurt.ostman@radixab.se

 

 

 

Stockholm / Södermalm

Annika Lund
Områdesansvarig
0732-60 59 55
annika.lund@radixab.se

Täby

Martin Sandström
Områdesansvarig
0701-64 46 41
martin.sandstrom@radixab.se

Inga-Lill Payne
Regionchef öst
0708-19 55 15
inga-lill.payne@radixab.se

Umeå

Abdirahman Abdi
Plats- och verksamhetsansvarig Ahlan omsorg och bemanning AB / Handledare
0702-93 46 23
abdirahman.abdi@radixab.se

Anna Ebers
Områdesansvarig
0763-47 23 83
anna.ebers@radixab.se

Uppsala

Gunilla Nordin
Handledare / Platssamordnare
0731- 53 32 49
gunilla.nordin@radixab.se

Amandj Mawloud
Språkstöd Svenska, Kurdiska, Arabiska, Persiska, Rumänska

amandj.mawloud@radixab.se

Martin Sandström
Områdesansvarig
0701-64 46 41
martin.sandstrom@radixab.se

Inga-Lill Payne
Regionchef Öst
0708-19 55 15
inga-lill.payne@radixab.se

Vellinge

Ellinor Aspman
Regionchef syd
0732-60 59 78
ellinor.aspman@radixab.se

Visby

Inga-Lill Payne
Regionchef
0708-195515
Inga-Lill.Payne@radixab.se

Västerås

Kadir Osman
Plats- och verksamhetsansvarig LAVI Gruppen AB / Handledare
0765-59 11 29
kadir.osman@radixab.se

Anna Ebers
Områdesansvarig
0763-47 23 83
anna.ebers@radixab.se

Växjö / Storgatan 17

Ellinor Aspman
Regionchef syd
0732-60 59 78
ellinor.aspman@radixab.se

Ängelholm

Ellinor Aspman
Regionchef syd
0732-60 59 78
ellinor.aspman@radixab.se

Örebro

Kadir Osman
Plats- och verksamhetsansvarig LAVI Gruppen AB / Handledare
0765-59 11 20
kadir.osman@radixab.se

Anna Ebers
Områdesansvarig Radix Kompetens
0763-47 23 83
anna.ebers@radixab.se