Kontakta oss

Ditt namn*

Din epost*

Ditt telefonnummer

Ditt meddelande

*Obligatoriska fält.


Hitta din kontaktperson

Skriv in förnamn, efternamn, titel eller ort för din kontaktperson!

Alingsås

Maria Nilsson
Områdesansvarig
0701-46 03 88
maria.nilsson@radixab.se

Hari Turcinhodzic
Regionchef Väst
0732-60 59 79 / 010-330 00 01
hari.turcinhodzic@radixab.se

Eskilstuna

Elie Nakhoul
Teamledare
0732-60 59 30
elie.nakhoul@radixab.se

Annika Lund
Områdesansvarig
0732-60 59 55
annika.lund@radixab.se

Inga-Lill Payne
Regionchef
0708-19 55 15
inga-lill.payne@radixab.se

Eslöv

Henrik de Vris
Regionchef syd
0732-60 59 78
henrik.de-vries@radixab.se

Fagersta / Bangårdsgatan

Martin Sandström
Områdesansvarig
0701-64 46 41
martin.sandstrom@radixab.se

Inga-Lill Payne
Regionchef
0708-19 55 15
inga-lill.payne@radixab.se

Fagersta / Stationsvägen

Martin Sandström
Områdesansvarig
0701-64 46 41
martin.sandstrom@radixab.se

Inga-Lill Payne
Regionchef
0708-19 55 15
inga-lill.payne@radixab.se

Gislaved

Hamsa Said
Plats- och verksamhetsansvarig GAVS Kompetens / Språkstöd
0737-08 85 08
hamsa.said@radixab.se

Hari Turcinhodzic
Regionchef
0732-60 59 79
Hari.Turcinhodzic@radixab.se

Gävle

Omar Ahmed
Plats- och verksamhetsansvarig Ahlan Omsorg & Bemanning / Språkstöd
0727-38 43 00
omar.ahmed@radixab.se

Inga-Lill Payne
Regionchef
0708-195515
inga-lill.paine@radixab.se

Göteborg / Angered

Maria Nilsson
Områdesansvarig
0701-46 03 88
maria.nilsson@radixab.se

Hari Turcinhodzic
Regionchef Väst
0732-60 59 79 / 010-330 00 01
hari.turcinhodzic@radixab.se

Göteborg / Mölndalsvägen

Maria Nilsson
Områdesansvarig
0701-46 03 88
maria.nilsson@radixab.se

Hari Turcinhodzic
Regionchef Väst
010-330 00 01
hari.turcinhodzic@radixab.se

Halmstad

Henrik de Vries
Regionchef syd
0732-60 59 78
henrik.de-vries@radixab.se

Karlstad / Hamngatan 14 A

Marcus Hjalmarsson
Områdesansvarig
0707-23 41 82
markus.hjalmarsson@radixab.se

Hari Turcinhodzic
Regionchef
0732-60 59 79
Hari.Turcinhodzic@radixab.se

Karlstad / Våxnäsgatan 2

Cecilia Nilsson
Utbildningsansvarig SFI
0732-60 59 21
cecilia.nilsson@radixab.se

Markus Hjalmarsson
Områdesansvarig
0707-23 41 82
markus

Hari Turcinhodzic
Regionchef Väst
0732-60 59 79
Hari.Turcinhodzic@radixab.se

Katrineholm

Annika Lund
Områdesansvarig
0732-60 59 55
annika.lund@radixab.se

Inga-Lill Payne
Regionchef Öst
0708-19 55 15
inga-lill.paine@radixab.se

Kristinehamn

Markus Hjalmarsson
Områdesansvarig
0707-23 41 87
markus.hjalmarsson@radixab.se

Kungälv / Gamla Gäredesgatan

Maria Nilsson
Områdesansvarig
0701-46 03 88
maria.nilsson@radixab.se

Hari Turcinhodzic
Regionchef
0732-60 59 79
Hari.Turcinhodzic@radixab.se

Kungälv / Västra Gatan

Maria Nilsson
Områdesansvarig
0701-46 03 88
maria.nilsson@radixab.se

Hari Turcinhodzic
Regionchef
010-330 00 01
hari.turcinhodzic@radixab.se

Lidköping

Maria Nilsson
Områdesansvarig
0701-46 03 88
maria.nilsson@radixab.se

Hari Turcinhodzic
Regionchef
0732-60 59 79
Hari.Turcinhodzic@radixab.se

Lund

Henrik de Vries
Regionchef syd
0732-60 59 78
henrik.de-vries@radixab.se

Malmö / Branteviksgatan 5

Owe Håkansson
Plats- och verksamhetsansvarig Tre Hjärtan ek.för.
040-674 13 09 / 0764-66 63 00
owe.hakansson@radixab.se

Henrik de Vries
Regionchef Syd
0732-60 59 78
henrik.de-vries@radixab.se

Malmö / Derbyvägen 6E

Peter Svensson
Samordnare Aspero Kompetens AB
0736-18 18 74 / 040-31 40 50
peter.svensson@asperokompetens.se

Henrik de Vries
Regionchef Syd
0732-60 59 78
henrik.de-vries@radixab.se

Malmö / Huvudkontoret

Martin Sjöström
VD
0733-99 86 60
martin.sjostrom@radixab.se

Maurits Sjöström
Ekonomichef
0763-37 14 81
maurits.sjostrom@radixab.se

Mikael Peterson
Controller
0705-15 19 29
mikael.peterson@radixab.se

Hélène Nilsson Leal
Administration
0735-06 90 34
helene.nilsson-leal@radixab.se

Lars Bengtsson
Controller
0732-60 59 24
lars.bengtsson@radixab.se

Lotta Jonsmeden
HR-koordinator
0707-90 22 80
lotta.jonsmeden@radixab.se

Linnea Palmkvist
HR-administratör
0708-35 87 03
linnea.palmkvist@radixab.se

Annika Persson
HR-Ansvarig
0701-40 49 77
annika.persson@radixab.se

Marlena Sjöström
Marknadschef (föräldraledig fram till april 2018)
0707-23 41 57
marlena.sjostrom@radixab.se

Maria Dahl
Anbuds – och Marknadschef samt Utbildningsutveckling
0707-66 02 28
maria.dahl@radixab.se

Mark Sjöström
Lokalansvarig
0708-99 37 00
mark.sjostrom@radixab.se

Göran Lindgren
IT-support
010-205 12 01
helpdesk@radixab.se

Markus Hjalmarsson
Etableringsansvarig
0707-23 41 82
markus.hjalmarsson@radixab.se

För allmänna frågor kan du maila till:
info@radixab.se

För frågor om ekonomi och fakturering kan du maila till:
ekonomi@radixab.se

Malmö / Industrigatan 21

Henrik de Vries
Regionchef syd
0732-60 59 78
henrik.de-vries@radixab.se

Malmö / Jägersrovägen 207

Ingrid Olsen
Plats- och verksamhetsansvarig Brijon AB
0723-95 31 35
ingrid.olsen@radixab.se

Henrik de Vries
Regionchef Syd
0732-60 59 78
henrik.de-vries@radixab.se

Malmö / Limhamnsvägen 109

Henrik de Vries
Regionchef
0732-60 59 78
henrik.de-vries@radixab.se

Malmö / Lönngatan 75

Henrik de Vries
Regionchef syd
0732-60 59 78
henrik.de-vries@radixab.se

Malmö / Ramels väg 79

Ghada El-Kaswani
Plats- och verksamhetsansvarig Tre Hjärtan ek.för.
040-674 13 01 / 0764-66 63 01
ghada.el-kaswani@radixab.se

Henrik de Vries
Regionchef Syd
0732-60 59 78
henrik.de-vries@radixab.se

Malmö / Vendelsvägen 4

Henrik de Vries
Regionchef
0732-60 59 78
henrik.de-vries@radixab.se

Motala / Eriksbergsgatan 3

Mikael Leijon
Plats- och verksamhetsansvarig Leico Utbildningar AB
0706-92 31 05
mikael.leijon@radixab.se

Inga-Lill Payne
Regionchef Öst
0708-19 55 15
Inga-Lill.Payne@radixab.se

Motala / Luxorgatan 1

Mikael Leijon
Plats- och verksamhetsansvarig Leico Utbildningar AB
0706-92 31 05
mikael.leijon@radixab.se

Inga-Lill Payne
Regionchef
0708-19 55 15
Inga-Lill.Payne@radixab.se

Märsta

Maria Bergman Kindel
Teamledare
0708-35 89 24
maria.kindel@radixab.se

Martin Sandström
Områdesansvarig
0701-64 46 41
martin.sandstrom@radixab.se

Inga-LIll Payne
Regionchef
0708-19 55 15
inga-lill.payne@radixab.se

Norrköping

Elie Nakhoul
Teamledare
0732-60 59 30
elie.nakhoul@radixab.se

Annika Lund
Områdesansvarig
0732-60 59 55
annika.lund@radixab.se

Inga-Lill Payne
Regionchef
0708-19 55 15
Inga-Lill.Payne@radixab.se

Norrtälje

Lilianne Cederferm Söderman
Teamledare
0709-60 73 57
lilianne.soderman@radixab.se

Martin Sandström
Områdesansvarig
0701-64 46 41
martin.sandstrom@radixab.se

Inga-Lill Payne
Regionchef
0708-19 55 15
inga-lill.payne@radixab.se

Nyköping

Annika Lund
Områdesansvarig
0732-60 59 55
annika.lund@radixab.se

Inga-Lill Payne
Regionchef
0708-19 55 15
inga-lill.payne@radixab.se

Oxelösund

Annika Lund
Områdesansvarig
0732-60 59 55
annika.lund.@radixab.se

Inga-Lill Payne
Regionchef
0708-19 55 15
inga-lill.payne@radixab.se

Solna

Jürgen Bergman
Teamledare
0708-19 56 93
jurgen.bergman@radixab.se

Annika Lund
Områdesansvarig
0732-60 59 55
annika.lund@radixab.se

Inga-Lill Payne
Regionchef
0708-19 55 15
inga-lill.payne@radixab.se

Spånga

Shukri Ali
Plats- och verksamhetsansvarig Multikulturella Utvecklingsföreningen / Administratör
0760-61 29 42
shukri.ali@radixab.se

Inga-Lill Payne
Regionchef
0708-19 55 15
inga-lill.payne@radixab.se

Stenungsund

Maria Nilsson
Områdesansvarig
0701-46 03 88
maria.nilsson@radixab.se

Hari Turcinhodzic
Regionchef
0732-60 59 79
Hari.Turcinhodzic@radixab.se

 

 

 

Stockholm / Södermalm

Lilianne Cederferm Söderman
Teamledare
0709-60 73 57
lilianne.soderman@radixab.se

Annika Lund
Områdesansvarig
0732-60 59 55
annika.lund@radixab.se

Inga-Lill Payne
Regionchef
0708-19 55 15
inga-lill.payne@radixab.se

Täby

Lilianne Cederferm Söderman
Teamledare
0709-60 73 57
lilianne.soderman@radixab.se

Martin Sandström
Områdesansvarig
0701-64 46 41
martin.sandstrom@radixab.se

Inga-Lill Payne
Regionchef öst
0708-19 55 15
inga-lill.payne@radixab.se

Umeå

Abdirahman Abdi
Plats- och verksamhetsansvarig Ahlan omsorg och bemanning AB / Handledare
0702-93 46 23
abdirahman.abdi@radixab.se

Inga-Lill Payne
Regionchef
0708-19 55 15
inga-lill.payne@radixab.se

Vellinge

Henrik de Vries
Regionchef syd
0732-60 59 78
henrik.de-vries@radixab.se

Visby

Göran Wallin
Handledare / Platssamordnare
0732-60 59 71
goran.wallin@radixab.se

Roland Kristoffersson
Handledare
0732-60 59 48
roland.kristoffersson@radixab.se

Västerås

Martin Sandström
Områdesansvarig
0701-64 46 41
martin.sandstrom@radixab.se

Inga-Lill Payne
Regionchef
0708-19 55 15
inga-lill.payne@radixab.se

Växjö

Henrik de Vries
Regionchef
0732-60 59 78
henrik.de-vries@radixab.se

Ängelholm

Henrik de Vries
Regionchef syd
0732-60 59 78
henrik.de-vries@radixab.se

Örebro

Kadir Osman
Plats- och verksamhetsansvarig LAVI Gruppen AB / Handledare
0765-59 11 29
kadir.osman@radixab.se

Inga-Lill Payne
Regionchef
0708-19 55 15
inga-lill.payne@radixab.se