Kontakta oss

Ditt namn*

Din epost*

Ditt telefonnummer

Ditt meddelande

*Obligatoriska fält.



Hitta din kontaktperson

Skriv in förnamn, efternamn, titel eller ort för din kontaktperson!

Eskilstuna

Martin Sandström
Teamledare
0701-644641
Martin.Sandstrom@radixab.se

Annika Lund
Områdesansvarig
0732-60 59 55
annika.lund@radixab.se

Inga-Lill Payne
Regionchef
0708-19 55 15
inga-lill.payne@radixab.se

Fagersta / Bangårdsgatan

Martin Sandström
Teamledare
0701-64 46 41
martin.sandstrom@radixab.se

Annika Lund
Områdesansvarig
0732-60 59 55
annika.lund@radixab.se

Inga-Lill Payne
Regionchef
0708-19 55 15
inga-lill.payne@radixab.se

Fagersta / Stationsvägen

Martin Sandström
Teamledare
0701-64 46 41
martin.sandstrom@radixab.se

Annika Lund
Områdesansvarig
0732-60 59 55
annika.lund@radixab.se

Inga-Lill Payne
Regionchef
0708-19 55 15
inga-lill.payne@radixab.se

Gislaved

Hamsa Said
Plats- och verksamhetsansvarig GAVS Kompetens / Språkstöd
0737-08 85 08
hamsa.said@radixab.se

Inga-Lill Payne
Arbetsmarknadschef
0708-195515
inga-lill.payne@radixab.se

Gävle

Omar Ahmed
Plats- och verksamhetsansvarig Ahlan Omsorg & Bemanning / Språkstöd
0727-38 43 00
omar.ahmed@radixab.se

Inga-Lill Payne
Regionchef
0708-195515
inga-lill.paine@radixab.se

Göteborg / Mölndalsvägen

Maria Nilsson
Områdesansvarig
0701-46 03 88
maria.nilsson@radixab.se

Marlena Sjöström
Marknadschef
0707-23 41 57
marlena.sjostrom@radixab.se

Halmstad

Annika Persson
Områdesansvarig
070 - 140 49 77
Annika.Persson@radixab.se

Helsingborg

Lena Tham Troberg
Teamledare
0732-605932
Lena.Tham-Troberg@radixab.se

Annika Persson
Områdesansvarig
070 - 140 49 77
annika.persson@radixab.se

Huddinge

Claes Calmram
Rektor sfi

Claes.Calmram@radixab.se

Elie Nakhoul
Teamledare
0732-60 59 30
elie.nakhoul@radixab.se

Annika Lund
Områdesansvarig
0732-605955
annika.lund@radixab.se

Inga-Lill Payne
Arbetsmarknadschef
0708-195515
Inga-Lill.Payne@radixab.se

Karlstad / Hamngatan 14 A

Annika Lund
Områdesansvarig
0732-605955
annika.lund@radixab.se

Zahra Ginberg
Teamledare
0701-45 84 21
zahra.ginberg@radixab.se

Karlstad / Våxnäsgatan 2

Cecilia Nilsson
Utbildningsansvarig SFI
0732-60 59 21
cecilia.nilsson@radixab.se

Annika Lund
Områdesansvarig
0732-605955
Annika.Lund@radixab.se

Zahra Ginberg
Teamledare
070-145 84 21
Zahra.Ginberg@radixab.se

Kungälv / Västra Gatan

Maria Nilsson
Områdesansvarig
0701-46 03 88
maria.nilsson@radixab.se

Lund

Annika Persson
Områdesansvarig
0701- 40 49 77
annika.persson@radixab.se

Malmö / Derbyvägen 6E

Peter Svensson
Samordnare Aspero Kompetens AB
0736-18 18 74 / 040-31 40 50
peter.svensson@asperokompetens.se

Annika Persson
Områdesansvarig
0701- 40 49 77
annika.persson@radixab.se

Malmö / Huvudkontoret

Martin Sjöström
VD
0733-99 86 60
martin.sjostrom@radixab.se

Peo Örnsved
Ekonomichef
0708-19 55 09
peo.ornsved@radixab.se

Mikael Peterson
Controller
0705-15 19 29
mikael.peterson@radixab.se

Hélène Nilsson Leal
Administration
0735-06 90 34
helene.nilsson-leal@radixab.se

Lars Bengtsson
Controller
0732-60 59 24
lars.bengtsson@radixab.se

Linnea Palmkvist
HR-administratör
0708-35 87 03
linnea.palmkvist@radixab.se

Annika Persson
HR-Ansvarig
0701-40 49 77
annika.persson@radixab.se

Marlena Sjöström
Marknadschef
0707-23 41 57
marlena.sjostrom@radixab.se

Maria Dahl
Anbudschef samt Utbildningsutveckling
0707-66 02 28
maria.dahl@radixab.se

Mark Sjöström
Lokalansvarig
0708-99 37 00
mark.sjostrom@radixab.se

Göran Lindgren
IT-support
010-205 12 01
helpdesk@radixab.se

För allmänna frågor kan du maila till:
info@radixab.se

För frågor om ekonomi och fakturering kan du maila till:
ekonomi@radixab.se

Malmö / Jägersrovägen 207

Ingrid Olsen
Plats- och verksamhetsansvarig Brijon AB
0723-95 31 35
ingrid.olsen@radixab.se

Annika Persson
Områdesansvarig
0701- 40 49 77
annika.persson@radixab.se

Malmö / Limhamnsvägen 109

Annika Persson
Områdesansvarig
0701- 40 49 77
annika.persson@radixab.se

Malmö / Lönngatan 75

Annika Persson
Områdesansvarig
0701- 40 49 77
annika.persson@radixab.se

Malmö / Ramels väg 79

Ghada El-Kaswani
Plats- och verksamhetsansvarig Tre Hjärtan ek.för.
040-674 13 01 / 0764-66 63 01
ghada.el-kaswani@radixab.se

Annika Persson
Områdesansvarig
0701- 40 49 77
annika.persson@radixab.se

Malmö / Vendelsvägen 4

Annika Persson
Områdesansvarig
0701- 40 49 77
annika.persson@radixab.se

Motala / Luxorgatan 1

Mikael Leijon
Plats- och verksamhetsansvarig Leico Utbildningar AB
0706-92 31 05
mikael.leijon@radixab.se

Inga-Lill Payne
Regionchef
0708-19 55 15
Inga-Lill.Payne@radixab.se

Märsta

Elie Nakhoul
Teamledare
0732-60 59 30
elie.nakhoul@radixab.se

Annika Lund
Områdesansvarig
0732-60 59 55
annika.lund@radixab.se

Inga-LIll Payne
Regionchef
0708-19 55 15
inga-lill.payne@radixab.se

Norrköping

Anna-Karin Norrgård
Teamledare
0731-53 32 39
anna-karin.norrgard@radixab.se

Annika Lund
Områdesansvarig
0732-60 59 55
annika.lund@radixab.se

Inga-Lill Payne
Regionchef
0708-19 55 15
Inga-Lill.Payne@radixab.se

Norrtälje

Anna-Lena Karlsson
Sfi -lärare
0708-195542
Anna-Lena.Karlsson@radixab.se

Elie Nakhoul
Teamledare
0732-60 59 30
Elie.Nakhoul@radixab.se

Annika Lund
Områdesansvarig
0732-60 59 55
annika.lund@radixab.se

Inga-Lill Payne
Regionchef
0708-19 55 15
inga-lill.payne@radixab.se

Nyköping

Anna-Karin Norrgård
Teamledare
0731-53 32 39
anna-karin.norrgard@radixab.se

Annika Lund
Områdesansvarig
0732-60 59 55
annika.lund@radixab.se

Inga-Lill Payne
Regionchef
0708-19 55 15
inga-lill.payne@radixab.se

Skellefteå

Omar Ahmed
Platsansvarig
072-738 43 00
Omar.Ahmed@radixab.se

Inga-Lill Payne
Operativ Chef
0708-195515
Inga-Lill.Payne@radixab.se

Solna

Elie Nakhoul
Teamledare
0732-60 59 30
elie.nakhoul@radixab.se

Annika Lund
Områdesansvarig
0732-60 59 55
annika.lund@radixab.se

Inga-Lill Payne
Regionchef
0708-19 55 15
inga-lill.payne@radixab.se

Stenungsund

Maria Nilsson
Områdesansvarig
0701-46 03 88
maria.nilsson@radixab.se

 

 

 

Stockholm / Södermalm

Elie Nakhoul
Teamledare
0732605930
Elie.Nakhoul@radixab.se

Annika Lund
Områdesansvarig
0732-60 59 55
annika.lund@radixab.se

Inga-Lill Payne
Regionchef
0708-19 55 15
inga-lill.payne@radixab.se

Täby

Annika Lund
Områdesansvarig
0732-60 59 55
annika.lund@radixab.se

Inga-Lill Payne
Regionchef öst
0708-19 55 15
inga-lill.payne@radixab.se

Umeå

Abdirahman Abdi
Plats- och verksamhetsansvarig Ahlan omsorg och bemanning AB / Handledare
0702-93 46 23
abdirahman.abdi@radixab.se

Inga-Lill Payne
Arbetsmarknadschef
0708-19 55 15
inga-lill.payne@radixab.se

Vellinge

Annika Persson
Områdesansvarig
0701- 40 49 77
annika.persson@radixab.se

Visby

Göran Wallin
Handledare / Platssamordnare
0732-60 59 71
goran.wallin@radixab.se

Roland Kristoffersson
Handledare
0732-60 59 48
roland.kristoffersson@radixab.se

Västerås

Martin Sandström
Teamledare
0701-64 46 41
martin.sandstrom@radixab.se

Annika Lund
Områdesansvarig
0732-60 59 55
annika.lund@radixab.se

Inga-Lill Payne
Arbetsmarknadschef
0708-19 55 15
inga-lill.payne@radixab.se

Växjö

Henrik de Vries
Regionchef
0732-60 59 78
henrik.de-vries@radixab.se

Ängelholm

Annika Persson
Områdesansvarig
0701- 40 49 77
annika.persson@radixab.se