Välkommen till Malmö / Huvudkontoret

Kontakta oss i Malmö / Huvudkontoret

Ditt namn*

Din epost*

Telefon

Ditt meddelande

*Obligatoriska fält.


Kontakta oss

Adress: Stenyxegatan 25c, 213 76, Malmö
Växel: 010-330 00 01
Öppettider: Mån-Tor: 08-17 Fre: 08-15.30

Våra tjänster


Kontor som ingår i samma område

Vi som jobbar här

Martin Sjöström
VD
0733-99 86 60
martin.sjostrom@radixab.se

Peo Örnsved
Ekonomichef
0708-19 55 09
peo.ornsved@radixab.se

Mikael Peterson
Controller
0705-15 19 29
mikael.peterson@radixab.se

Hélène Nilsson Leal
Administration
0735-06 90 34
helene.nilsson-leal@radixab.se

Lars Bengtsson
Controller
0732-60 59 24
lars.bengtsson@radixab.se

Lotta Jonsmeden
HR-koordinator
0707-90 22 80
lotta.jonsmeden@radixab.se

Linnea Palmkvist
HR-administratör
0708-35 87 03
linnea.palmkvist@radixab.se

Annika Persson
HR-Ansvarig
0701-40 49 77
annika.persson@radixab.se

Marlena Sjöström
Marknadschef
0707-23 41 57
marlena.sjostrom@radixab.se

Maria Dahl
Anbudschef samt Utbildningsutveckling
0707-66 02 28
maria.dahl@radixab.se

Mark Sjöström
Lokalansvarig
0708-99 37 00
mark.sjostrom@radixab.se

Göran Lindgren
IT-support
010-205 12 01
helpdesk@radixab.se

För allmänna frågor kan du maila till:
info@radixab.se

För frågor om ekonomi och fakturering kan du maila till:
ekonomi@radixab.se

KONTOR I SAMMA OMRÅDE